Tīmekļa vietnes “Terorisma Krustugunīs” privātuma politika

Šeit Jūs varat uzzināt, kā tīmekļa vietne “Terorisma Krustugunīs” rūpējas par Jūsu privātuma aizsardzību un ievāc anonīmus datus par lietotāju darbībām šajā vietnē, lai uzlabotu mājas lapas darbību. Mēs augstu vērtējam Jūsu privātumu un aicinam Jūs iepazīties ar Privātuma politikas nosacījumiem, lai saprastu, kā tiek izmantota un apstrādāta informācija par lapas apmeklētājiem.

Ja Jums ir jautājumi par mūsu Privātuma politiku, sazinieties pa e-pastu mariskulis@mariskulis.com

Vispārīgā datu aizsardzības regula

Privātuma politika attiecībā uz personas datu aizsardzību pamatojas uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) (turpmāk – Regula).

Datu pārzinis, kas ir atbildīgs par šo datu apstrādi ir tīmekļa vietne “Terorisma Krustugunīs”

Anonīmie dati

Anonīmie dati sastāv no reģistra datnēm un sīkdatnēm (angl. “cookies”) – šie dati nav personiski identificējami, kā Jūsu interneta protokola adrese (ip adrese), domēns vai informācija par tīmekļa vietne “Terorisma Krustugunīs” izmantošanu, kas tiek izmantota mājas lapas uzturēšanas vajadzībām. Mēs izmantojam nozares standarta analītiskās pakas, kas automātiski ievāc ierobežotu informāciju par mājas lapas apmeklētājiem un saglabā šo informāciju servera reģistru arhīvā. Šī informācija var saturēt IP addresi, pārlūka veidu, pamat IP informāciju, atsauces lapas, izmantoto operatīvo sistēmu un datuma/laika kodus. Šī informācija neindentificē individuālus apmeklētājus, tā var tikt izmantota lapas administrēšanai, kā arī lapas pielietojuma un tendenču analīzei. Sīkdatnes var tikt izmantotas, lai atvieglotu un paātrinātu piekļuvi mājas lapas iespējām, tādām kā autorizēšanās un/vai atkārtotai apmeklēšanai. Sīkdatnes ir ļoti mazi teksta faili, kas tiek saglabāti personālo datorosatsauču vajadzībām. Mēs nesasaistām informāciju, kas glabājas sīkdatnēs ar personīgi identificējamu informāciju, ko esat snieguši mūsu lapā. Vērts atzīmēt, ka mums nav administratīvās pieejas un mēs nespējam ietekmēt sīkdatnes, ko izmanto reklāmdevēji mūsu mājas lapā, jo tīmekļa vietne “Terorisma Krustugunīs” neko nereklamē.

Sīkdatnes

Šī mājas lapa izmanto programmas, kas tiek sauktas par sīkdatnēm, kas ļauj lietotājam šķirstīt pārlūku un uzglabā informāciju par apmeklētajām mājaslapām. Šie faili netiek izmantoti, lai apstrādātu personīgo informāciju, šīs ziņas ir anonīmas un dati, kas tiek savākta ar sīkdatņu palīdzību, tiek nosūtīta WordPress, lai izveidotu mājas lapas statistiskās atskaites. Laikā, kad apmeklējat mūsu mājaslapu, sīkdatnes automātiski savāc informāciju par Jūsu apmeklējumu, piemēram, IP adresi, domēna nosaukumu, pārlūka veidu, operatīvās sistēmas veidu. Jums ir iespēja nobloķēt sīkdatņu izmantošanu, veicot attiecīgas darbības savā interneta pārlūkprogrammā. Detalizētu informāciju, kā to paveikt varat atrast sava pārlūka sadaļā – Palīdzība, vai ievadot attiecīgas frāzes kādā no interneta meklēšanas tīmekļa vietnēm.

Personīgie Dati

Personīgie dati ir jebkuras ziņas, kas ļauj identificēt mājas lapas apmeklētājus personīgi – vārds, uzvārds, epasta adrese vai telefona numurs. Mēs neapkopojam šādus datus. Vienīgās iespēja mums tos iegūt ir saņemot no Jums personīgu ziņu, Jūs piesakieties jaunumu saņemšanai vai trešais variants – Jūs paši ierakstat šīs ziņas kādā no komentāru sadaļām zem raksta.  Pēdējā variantā Jūsu personīgie dati būs redzami visiem, bet pirmajos divos variantos tikai tīmekļa vietnes “Terorisma Krustugunīs” administrācijai. Mēs neizpaužam iegūtos personīgos datus citiem, ja vien Jūs paši tos nepubliskojat mūsu mājas lapā.  Šajā gadījumā mēs neesam atbildīgi par personiski identificējamo informāciju, ko esat izlēmuši sniegt caur šādiem kanāliem. Situācijās, kad Jūs  iesniedzat savu e-pasta adresi un/vai vārdu, lai saņemtu ziņas no mums, šie dati netiks izplatīta trešai pusei bez Jūsu personīgas atļaujas.

Trešo pušu saites

Lūdzu ņemiet vērā – tīmekļa vietne “Terorisma Krustugunīs” var saturēt saites uz citām mājas lapām pār kurām mums nav kontroles. Katrā no šīm tīmekļa vietnēm ir spēkā cita Privātuma politika un mēs aicinam Jūs iepazīties ar to pirms lietot konkrēto mājas lapu. Ja Jūs uzklikšķinat uz ārējām saitēm, mēs neesam atbildīgi par privātuma politiku, kas ir spēkā šajās vietnēs vai sekām, kas var rasties no šo vietņu apmeklēšanas un informācijas izmantošanas.

Piekrišana un labojumi

Izmantojot tīmekļa vietni “Terorisma Krustugunīs” Jūs apliecināt savu piekrišanu Privātuma politikas noteikumiem. Ja nepiekrītat šiem nosacījumiem, lūdzu atstājiet vietni un/vai nesniedziet mums personīgos datus par sevi. Jūs jau zinat, ka nekas šajā pasaulē nav perfekts un mēs nevaram garantēt, ka viss noritēs gludi, taču cenšamies, lai Jūsu dati būtu pilnīgā drošībā. Laika gaitā tīmekļa vietne “Terorisma Krustugunīs” var izmainīt privātuma politikas nosacījumus, tādēļ aicinām regulāri sekot izmaiņām.

Jurisdikcija

Tīmekļa vietnes “Terorisma Krustugunīs” administrācija patur tiesības un mums pat ir pienākums  izpaust Jūsu personiski identificējamo informāciju, saņemot juridiski pamatotu tiesībsargājošo institūciju pieprasījumu. Šāda prasība ir noteikta Latvijas likumos un esot .lv domēna zonā mēs esam pakļauti Latvijas likumiem.